Ray Ban Prescription Eyeglasses RX6336M-2510-53 Matte Blue 53mm Custom Left&Right Lens
MSRP:
Was:
Now:
(You save
SKU:
RX6336M-2510-53-CUSTOM-L-R
UPC:
Product Type:
Eyeglasses/Prescription/Custom Left & Right Lenses
Frame Size:
Medium
Gender:
Unisex
Frame Shape:
Rectangle
Frame Style:
Full Rim
Frame Material:
Metal
Lens Width:
53mm
Lens Height:
39mm
Frame Width:
134mm
Temple Length:
140mm
Bridge Width:
16mm
Color Tone:
Blue
Frame Color:
Matte Blue
Lens Color:
Clear
This CUSTOM LENS PRODUCT order will be shipped with the original manufactured lenses. If the order is returned both sets of lenses MUST be included in the return. Male Rectangular Design Lightweight & Comfortable Metal Frame 5.25" Frame Width 1.5" Lens Height Dimensions (MM): 53-16-140