Lanvin Designer Sunglass Black Crystal Fade/Silver Grey Gradient SLN672V-0W40-54
Lanvin
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SLN672V-0W40-54
Product Type:
Sunglasses/Designer
Frame Size:
Large
Gender:
Ladies
Frame Shape:
Oversized
Frame Style:
Full Rim
Frame Material:
Acetate
Lens Width:
54mm
Lens Height:
55mm
Frame Width:
135mm
Temple Length:
135mm
Bridge Width:
18mm
Color Tone:
Multi-Color
Frame Color:
Black Crystal Demi
Lens Color:
Smoke Grey Gradient
Adding to cart… The item has been added
  • Female Cateye Design
  • Lightweight & Comfortable Acetate Frame
  • 5.3" Frame Width 2.13" Lens Height