Kendall + Kylie Designer Reading Glasses Marianna KKO138-002 in Black 51mm
Kendall + Kylie
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KKO138-002
UPC:
Product Type:
Eyeglasses/Designer
Frame Size:
Medium
Gender:
Ladies
Frame Shape:
Cateye
Frame Style:
Semi-Rimless
Frame Material:
Metal
Lens Width:
51mm
Lens Height:
44mm
Frame Width:
138mm
Temple Length:
140mm
Bridge Width:
19mm
Color Tone:
Black
Frame Color:
Black
Lens Color:
Clear
Adding to cart… The item has been added
  • Female semi-rimless Design
  • Lightweight & Comfortable Metal Frame
  • 5.4" Frame Width 1.7" Lens Height